Cadeaus op maat voor elke gelegenheid

Gepersonaliseerde cadeaus: een naam, een datum, jouw gezin — op bestelling geprint

Een gepersonaliseerd cadeau bij Whishy is een stuk dat op bestelling 3D-geprint wordt met een naam, een woord, een datum of de exacte samenstelling van jouw gezin erop, in kleuren die jij kiest. We printen in ons atelier in Niel bij Antwerpen, in mat PLA, en verzenden naar België, Nederland, Frankrijk en Duitsland. De prijzen gaan van €6,99 voor een naamsleutelhanger of koelkastmagneet tot €29,99 voor een geboortekader met alle geboortegegevens; de meeste gepersonaliseerde stukken kosten tussen €10 en €25.

Een naam toevoegen of standaardkleuren kiezen kost niets extra; enkele premium filamentkleuren hebben een kleine toeslag die op de productpagina staat. Je typt de tekst in het personalisatievak, kiest een basiskleur en een tekstkleur uit 15 tot 17 filamentkleuren, en voor de meeste stukken kun je een 3D-renderpreview vragen voor we printen. Eenvoudige stukken zijn klaar in 3 tot 5 werkdagen, kaders, poppen en sculpturen in maximaal 10.

Omdat elk stuk voor één persoon gemaakt wordt, dekt dezelfde collectie een Sinterklaasschoen, een doop, de laatste schooldag van de juf en een huwelijk. De gidsen hieronder sorteren op gelegenheid; de tabel sorteert op wat jij mag kiezen.

  • Elke naam, elk woord of elke datum — met accenten
  • Vanaf €6,99 · de meeste stukken €10–25
  • 3D-renderpreview op aanvraag voor het printen

Wat je kunt personaliseren

Elk product met een naam- of tekstveld, wat je op de productpagina kiest, en de startprijs. Sculpturen, vazen en lampen hebben geen letters, maar komen in de kleur (en gezinssamenstelling) die jij kiest.

ProductWat je kiestVanaf
Aangepaste Naam SleutelhangerElke naam of elk woord, lettertype, naamkleur + basiskleur€6.99
Aangepaste koelkastmagnetenElke naam of elk woord, lettertype, twee kleuren€6.99
Persoonlijk Naambord voor de DeurNaam, maat S/M/L, twee kleuren€14.99
Gepersonaliseerde Initiaal Letter DecoratieBeginletter, maat S/M/L, kleur€12.99
Gepersonaliseerde Initiaal Brief met Naam & DecorBeginletter + naam, toppers (ballonnen, wolkjes, figuurtjes), S/M/L, basis- + naamkleur€17.99
Persoonlijjke Fotolijst met Naam & DecoratieNaam van het kind op een kader van 10 × 15 cm, accentkleuren€19.99
Gepersonaliseerde TekstweergaveElke naam, datum of korte zin, maat S–XL€12.99
NFC Kids Veiligheids SleutelhangerNaam van het kind, de contactgegevens die de NFC-chip toont, twee kleuren€8.99
NFC Slimme Huisdier SleutelhangerNaam van het dier, telefoonnummer of profiellink op de NFC-chip, kleuren€9.99
Gepersonaliseerde Hondennaam SleutelhangerNaam van het dier, kleuren€6.99
Het Babyjongen Geboorte FrameNaam, geboortedatum, uur, gewicht, lengte, geboorteplaats; foto in het midden€29.99
De Zoetbes3D-geprinte naam op de pop (idem voor The Daisy Dreamer en The Trendsetter)€23.99
Moeder en Twee Kinderen BeeldhouwwerkGezinssamenstelling (1–4 kinderen; moeder, vader of koppel), maat Classic/Statement, kleur per onderdeel€24.99

De stukken die het vaakst gepersonaliseerd worden

Aangepaste Naam SleutelhangerAangepaste Naam SleutelhangerAangepaste Naam Sleutelhanger
OB
Betalen

Aangepaste Naam Sleutelhanger

€6.99

+13

Het instapstuk: een reliëfnaam in het lettertype en de twee kleuren die jij kiest, metalen ring en clip inbegrepen. €6,99, en het vaakst in sets besteld.

Persoonlijk Naambord voor de DeurPersoonlijk Naambord voor de Deur
OB
Betalen

Persoonlijk Naambord voor de Deur

Vanaf €14.99

+13

De naam van een kind voor de slaapkamerdeur, in S, M of L en twee kleuren. Het gepersonaliseerde cadeau dat jaren blijft hangen.

Gepersonaliseerde Initiaal Brief met Naam & DecorGepersonaliseerde Initiaal Brief met Naam & DecorGepersonaliseerde Initiaal Brief met Naam & Decor
OB
Custom

Gepersonaliseerde Initiaal Brief met Naam & Decor

Vanaf €17.99

+13

Beginletter plus naam plus een topper naar keuze. Het meest aangepaste van de kleine stukken, €17,99.

Persoonlijjke Fotolijst met Naam & DecoratiePersoonlijjke Fotolijst met Naam & DecoratiePersoonlijjke Fotolijst met Naam & Decoratie
OB
Custom

Persoonlijjke Fotolijst met Naam & Decoratie

€19.99

+13

Naam vooraan, jouw foto erin, accenten in jouw kleuren. Een aandenken eerder dan decoratie.

Gepersonaliseerde TekstweergaveGepersonaliseerde TekstweergaveGepersonaliseerde Tekstweergave
OB
Betalen

Gepersonaliseerde Tekstweergave

Vanaf €12.99

+13

Elke zin, niet alleen een naam: ‘Noor 2026’, ‘Dog Mama’, ‘Freya wordt 3’. S tot XL.

Het Babyjongen Geboorte FrameHet Babyjongen Geboorte FrameHet Babyjongen Geboorte Frame
OB
Betalen

Het Babyjongen Geboorte Frame

€29.99

Zes geboortegegevens in het stuk geprint rond een foto. Het meest gepersonaliseerde object dat we maken; de meisjesversie heeft een hemel met eenhoorn.

De ZoetbesDe ZoetbesDe Zoetbes
Betalen

De Zoetbes

€23.99

+6

Een pop met 3D-geprinte naam; drie outfits in de collectie. Klaar om te verzenden, dus ook het snelste gepersonaliseerde cadeau.

Moeder en Twee Kinderen Beeldhouwwerk
OB
Betalen

Moeder en Twee Kinderen Beeldhouwwerk

Vanaf €24.99

+13

Geen letters, maar de samenstelling is de jouwe: een moeder, vader of koppel met één tot vier kinderen, in 13,5 of 18,5 cm en de kleur van hun woonkamer.

Hoe personaliseren werkt

  1. 1Open de productpagina en kies de maat (waar het stuk maten heeft).
  2. 2Typ de naam, het woord, de datum of de gegevens in het personalisatievak. Accenten en speciale tekens worden geprint zoals getypt.
  3. 3Kies de basiskleur en de tekstkleur uit de getoonde filamentkleuren; bij meerdelige stukken kleur je elk onderdeel apart.
  4. 4Optioneel: vink de 3D-renderpreview aan bij het afrekenen en we sturen je een beeld van het stuk voor we printen.
  5. 5We printen en werken het met de hand af in Niel in 3 tot 10 werkdagen, en verzenden met bpost (1–2 dagen in België) of houden het klaar om gratis af te halen.

Gepersonaliseerde cadeaus per gelegenheid

Dezelfde stukken, gesorteerd op het moment waarvoor je koopt, met de datum waartegen je bestelt.

Veelgestelde vragen

Hoe voeg ik een naam toe aan een Whishy-cadeau?

Elk personaliseerbaar product heeft een personalisatievak op zijn productpagina. Typ de naam, het woord of de gegevens precies zoals ze moeten verschijnen, kies de basis- en tekstkleur en voeg het stuk toe aan je winkelmandje. De tekst wordt als reliëflaag geprint, dus leesbaar van aan de andere kant van de kamer.

Kunnen jullie namen met accenten printen, zoals Zoë, François of Łukasz?

Ja. Typ de naam met accenten in het personalisatievak en hij wordt geprint zoals getypt. Bij een ongewoon teken controleren we het in de renderpreview voor we printen.

Kan ik het gepersonaliseerde stuk zien voor het geprint wordt?

Voor de meeste gepersonaliseerde producten wel: vink de renderpreview aan bij het afrekenen of stuur ons achteraf een bericht, en we sturen een draaibeeld van het stuk in jouw kleuren zodat je de spelling en de kleurcombinatie kunt bevestigen.

Kunnen sculpturen, vazen en lampen ook gepersonaliseerd worden?

Ze dragen geen letters, maar je kiest hun kleur per onderdeel en, bij de familiesculpturen, de exacte samenstelling: een moeder, vader of koppel met één tot vier kinderen, in Classic (13,5 cm) of Statement (18,5 cm). Combineer er een met een Personalized Text Display (€12,99) als je namen op de plank ernaast wilt.

Bekijk alle producten Vraag het via WhatsApp